kierownik budowy

Kierownik budowy

Nadzorca budowlany powinien współpracować z inwestorem przez cały czas trwania inwestycji. W sytuacji, gdy jest to niemożliwe nasza firma oferuje profesjonalną opiekę kierownika budowy. Kierownik budowy prowadzący taki nadzór to jeden z ważniejszych elementów stworzonej przez nas oferty.
    Kierownik budowy w Warszawie to fachowiec, który posiada odpowiednie kwalifikacje, wiedzę techniczną i niezbędne do wykonywania swojej pracy uprawnienia, które pozwalają na stałe prowadzenie solidnego nadzoru budowlanego oraz gwarancję jakości wykonywanych przez nas usług.
Oferujemy stały nadzór budowlany wszystkim wymagającym tego wykonawcom. Od wielu lat świadczymy usługi nadzoru budowlanego tak na dużych jak i nieco skromniejszych inwestycjach przede wszystkim na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. W niektórych jednak przypadkach działamy również poza tym obszarem dostosowując się do naszych klientów.
Kierownik budowy jest osobą niezwykle odpowiedzialną i wbrew wielu krzywdzącym, obiegowym opiniom to nie jedynie kwestia postawienia pieczątki w odpowiednim miejscu, ale przede wszystkim dbanie o jakość wykonania całej budowy, bezpieczeństwo wykonywanych elementów oraz ich trwałość. To niezwykle odpowiedzialne zadanie i jedną z naszych propozycji jest zagwarantowanie Ci właśnie takiej usługi na należytym poziomie, dostosowanym do konkretnych wymagań Twojej firmy i Twojego placu budowy. Kierownik budowy z pewnością dopilnuje zarówno kwestii formalnych, prawnych, ale przede wszystkim zwróci uwagę na wszelkie odstępstwa od projektu i przypilnuje, by wszystkie elementy zostały wykonane w sposób absolutnie bezpieczny.
Nasza firma posiada wielu podwykonawców i zaufanych współpracownikom takich jak kierownicy budowy, architekci, wykonawcy czy dostawcy materiałów budowlanych i sprzętu budowlanego. Tym sposobem uzyskujesz pewność, że całość inwestycji będzie wykonana w sposób absolutnie perfekcyjny i nie pozostawiający złudzeń co do jakości i poziomu bezpieczeństwa wykonywanych prac.