nadzór inwestorski

Nadzór inwestorski

Mcorp sp. z o.o. legitymuje się aż 15 latami doświadczenia w budownictwie. Nadzór inwestorski jest jedną z usług, w których się specjalizujemy. Stawiamy na współpracę z solidnymi podwykonawcami i współpracownikami. Wśród nich są firmy, które specjalizują się w wykonywaniu poszczególnych etapów prac od stanu surowego po pełen zakres prac wykończeniowych w budynkach dowolnego typu. Nadzór inwestorski, który proponujemy jest niezbędny na każdym etapie prac budowlanych na każde budowie. Tylko odpowiedni nadzór będzie gwarantem bezpieczeństwa wykonywanych prac i ich trwałości. Jesteśmy z Tobą i doglądamy wszystkiego na każdym etapie inwestycji.

Współpracujemy również z producentami materiałów budowlanych tak zagranicznymi jak i polskimi. Dzięki temu, że sprowadzamy towar z rynków takich jak: Włochy, Niemcy, Anglia, Hiszpania i Francja i Holandia możemy zagwarantować Ci materiały z jednej strony tanie, ale przede wszystkim najwyższej klasy, często niespotykane na naszym rynku. Nasz nadzór inwestorski to gwarancja dobrania odpowiednich materiałów do typu wykonywanych prac i pełna gwarancja solidności wykonania wszelakich prac budowlanych na Twoim placu budowy.

    Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju w przypadku dużych inwestycji, ale nasz obszar działania w dużej mierze skupia się przede wszystkim na Warszawie oraz województwie mazowieckim. Poza nadzorem inwestorskim posiadamy jednak również szersze spektrum usług, między innymi kierownictwo budowy. Kierownik budowy to osoba, która sprawuje pieczę nad budową i dogląda wszystkich kwestii tak prawnych, formalnych jak i przede wszystkim budowlanych. Dzięki temu wszystkie budowy przez nas tworzone są miejscami bezpiecznymi, a powstałe budynki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i współcześnie stawiane wymogi. Kierownik budowy jest osobą, która sprosta wszystkim oczekiwaniom inwestora, jednocześnie dbając o poziom bezpieczeństwa.

W zakładce Realizacje mogą Państwo zobaczyć wiele inwestycji z Warszawy i nie tylko, nad którymi czuwał właśnie nasz nadzór inwestorski. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.